Descriere
Ingrediente:
Apă, zahăr, suc de fructe (suc de mere 20%; suc de pepene galben 3%; suc de zmeură 2% din concentrat), dioxid de carbon, acid alimentar (acid citric), arome, coloranți (antociani), stabilizatori (gumă arabică, esteri glicerici de rășină de îngheț).
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 160 kj 38 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 9,1 g |
| din care zaharuri | 9 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.