Descriere
Ingrediente: Apă potabilă, fructoză (fructoză), acid alimentar (acid citric), dioxid de carbon (min. 0,3%), Regulator de aciditate (citrați de sodiu), Zahăr, Vitamine [Vitamina C (acid ascorbic), Vitamina B3 (niacină), Vitamina B5 (acid pantotenic), Vitamina B6 (piridoxină), Vitamina B2 (riboflavină), Vitamina B12 (cobalamină)], Aromatizant, Colorant (amoniac de caramel), Îndulcitor (glicozide steviolice din stevia)
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 126 kj 30 kcal |
| Grăsimi | 0,5 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 6,9 g |
| din care zaharuri | 6,9 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,2 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.