Descriere
Ingrediente:
Băutură carbogazoasă cu aromă de mure, Ingrediente: apă carbogazoasă, sirop de porumb cu conținut ridicat de fructoză și mai puțin de 2%: colorant caramel, arome naturale și artificiale, benzoat de sodiu (conservant), acid fosforic, cofeină, fosfat de sodiu. Distribuitor: Sc Tuia Srl Sanisor nr 5 RO25311100 www.corsomarket.ro
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 176 kJ / 42 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrati | 11.3g |
| din care zaharuri | 11g |
| Fibre | 0g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,01 g |
a






Recenzii
Nu există recenzii până acum.