Descriere
Ingrediente:
Făină de grâu (23,6%), Sirop de glucoză-fructoză, Suc de ouă (12,3%), Zahăr, Ulei de rapiță (11%), Ciocolată (6%) [(masă de cacao, pudră de cacao cu conținut scăzut de grăsime, emulgator (lecitină de soia)], Stabilizator (glicerină), Amidon de grâu, Pudră de zer, Lapte praf degresat (1,1%), Lapte praf integral (0,1%), Pudră de lapte integral (0,1%), Pudră de lapte integral (0,5%), 8%), agenți de încărcare (difosfați, carbonați de potasiu), sirop de glucoză, emulgatori (esteri lactici ai mono- și digliceridelor acizilor grași, esteri poliglicerici ai acizilor grași, lecitină de soia), pudră de cacao cu conținut scăzut de grăsime, sare de masă, aromă naturală. Poate conține nuci.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1650 kJ 393 kcal |
| Grăsimi | 16 g |
| din care acizi grași saturați | 3 g |
| Carbohidrați | 60 g |
| din care zaharuri | 29 g |
| Fibre | 1,3 g |
| Proteine | 5 g |
| Sare | 0,58 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.