Descriere
Ingrediente:
Băutură carbogazoasă de fructe cu aromă de mere-Tutti Frutti cu vitamine (25% suc de mere concentrat). Ingrediente: Apă închegată, fructoză, sirop de glucoză din 25% suc de mere concentrat, dioxid de carbon, acid alimentar (acid citric), sare, arome, vitamine (acid L-ascorbic, nicotinamidă, calciu D-pentotenad, clorhidrat de piridoxină, acid pteroilmonoglutamic, acid „în 100 ml de produs
Energie 189 kJ 45 kcal Grăsime 0 g din care acizi grași saturați 0 g Carbohidrați 10,9 g din care zaharuri 10,8 g Proteine 0 g Sare 0,04 g
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 189 kj 45 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 10,9 g |
| din care zaharuri | 10,8 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,04 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.