Descriere
Ingrediente:
Apă potabilă, zahăr, suc de lămâie 5% (din concentrat), dioxid de carbon, colorant concentrat din sfeclă neagră, arome, sare de masă, vitamine (nicotinamidă, D-pantotenat de calciu, clorhidrat de piridoxină, acid pteroilmonoglutamic)
Energie: 160kJ (38kcal)Grăsimi: 0g -din care acizi grași saturați: 0gCarbohidrați: 9.1g-din care zaharuri: 9.1gProteine: 0g
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 160 kj 38 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 9,1 g |
| din care zaharuri | 9,1 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.