Descriere
Ingrediente:
Ingrediente: cafea preparată (apă filtrată, cafea), lapte degresat, zahăr, frișcă, glucoză, taurină, cacao tratată cu îndulcitori (mocha), arome naturale, bicarbonat de sodiu, aromă de ginseng Panax, citrat de sodiu, cofeină (300 mg per doză ≈444 ml), carragenan, niacinamidă (vitamina B3), inozitol, L-carnitină L-tartrat, sucraloză, piridoxină hidroclorură (vitamina B6), riboflavină (vitamina B2), celuloză microcristalină, alginat de calciu, alginat de sodiu; Distribuitor: Sc Tuia Srl Sanisor nr 5 RO25311100 www.corsomarket.ro
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 45 kcal |
| Grăsimi | 0,8 g |
| din care acizi grași saturați | 0,6 g |
| Carbohidrati | 7,9 g |
| din care zaharuri | 7,2 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 1,6 g |
| Sare | 0,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.