Descriere
Apă potabilă, acid alimentar (acid citric), dioxid de carbon (min. 0,3%), Regulator de aciditate (citrați de sodiu), Extract de plantă colorantă (concentrat de morcov negru), Arome, Cofeină (0,03%), Colorant (caramel de amoniu), Îndulcitori (sucraloză, acesulfam K), Vitamine [Vitamina B3 (niacină), Vitamina B5 (acid pantotenic), Vitamina B6 (piridoxină), Vitamina B2 (riboflavină), Vitamina B12 (cobalamină)], Glucuronolactonă, Inositol
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 9 kj 2 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 0 g |
| din care zaharuri | 0 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,2 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.