Descriere
Apă potabilă; zahăr; acid alimentar (E330 acid citric); dioxid de carbon (E290) (min. 3 g/l/min. 0,3%); regulator de aciditate [E331(iii) citrați de sodiu]; arome; concentrat vegetal colorant (concentrat de sfeclă neagră); colorant (E150c-caramel amoniacal); vitamine [niacină – vitamina B3 (nicotinamidă), acid pantotenic – vitamina B5 (D-pantotenat de calciu), vitamina B6 (clorhidrat de piridoxină), vitamina B2 (riboflavină), vitamina B12 (cianocobalamină)]; cafeină (14 mg/100 ml/0,014%); îndulcitori (E955-sucraloză, E950-acesulfam K).
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 137 kj 32 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 7.4 g |
| din care zaharuri | 7.4 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,2 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.