Descriere
Ingrediente:
Sirop de glucoză, Zahăr, Gelatină, Dextroză, Acid alimentar: acid citric, Concentrate de fructe și legume: șofran, măr, spirulină, ridiche, lămâie, cartof dulce, morcov, coacăze negre, hibiscus, Arome, Colorant: antociani, Arome: ceară de albine albă și galbenă, ceară de carnauba, Sirop de zahăr invertit.
Poate conține urme de lapte, grâu.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1459 kJ 343 kcal |
| Grăsimi | 0,5 g |
| din care acizi grași saturați | 0,1 g |
| Carbohidrați | 77 g |
| din care zaharuri | 46 g |
| Fibre | |
| Proteine | 6,9 g |
| Sare | 0,07 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.