Descriere
Ciocolată neagră 50% umplută cu cremă de cacao.
Ingrediente:
Ingrediente: zahăr, uleiuri vegetale (palmier, shea), masă de cacao, pudră de cacao cu conținut scăzut de grăsime (13%), zer praf, unt de cacao, emulgatori (lecitine, poliglicerol poliricinoleat), grăsime din lapte, arome. Poate conține gluten, arahide, alune și soia.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 2146kJ 515kcal |
| Grăsimi | 28,9 g |
| din care acizi grași saturați | 16,2 g |
| Carbohidrați | 52,5 g |
| din care zaharuri | 50,1 g |
| Fibre | 7 g |
| Proteine | 5,6 g |
| Sare | 0,11 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.