Descriere
Ingrediente:
Făină de grâu (23,5%), Sirop de glucoză-fructoză, Zahăr, Suc de ouă (12,5%), Ulei de rapiță (12%), Stabilizator (glicerol), Lapte praf degresat (3,8%**), Lapte praf integral (2,5%**), Pudră de cacao degresată, Amidon de grâu, Dextroză, Agenți de încărcare (difosfați, carbonați de potasiu), Sirop de glucoză, Emulsifianți (esteri lactici ai mono- și digliceridelor acizilor grași, esteri poliglicerici ai acizilor grași, lecitină de soia), sare de masă, aromă naturală, agent de îngroșare (gumă de guar), regulator de aciditate (acid citric), **conține 60% echivalent lapte Poate conține nuci
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1626 kJ 387 kcal |
| Grăsimi | 15 g |
| din care acizi grași saturați | 2,3 g |
| Carbohidrați | 58 g |
| din care zaharuri | 30 g |
| Fibre | 1,2 g |
| Proteine | 6,1 g |
| Sare | 0,62 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.