Descriere
Ingrediente:
Apă, suc de mere din concentrat (38%), sirop de glucoză-fructoză (G)* și/sau zahăr (D)*, suc de lămâie verde din concentrat (1%), suc de smochine de India din concentrat (1%), regulator de aciditate (acid citric), Stabilizatori (carboximetilceluloză de sodiu, gumă arabică), antioxidant (acid ascorbic), coloranți (clorofilă și complecși de cupru clorofilină, caroteni), arome, *D, G – în funcție de ingredientele utilizate: a se vedea inscripția de pe sticlă, deasupra etichetei. , Conținut de fructe 40%.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 196 kj 46 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 11 g |
| din care zaharuri | 11 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.