Descriere
Ingrediente:
Apă, Din concentrat de suc de mere (15%), Din concentrat de must (10%), Sirop de glucoză-fructoză (G*) și/sau zahăr (D*), Regulator de aciditate (acid citric), Arome, Din concentrat de suc de sfeclă neagră pentru controlul culorii, *D, G – în funcție de ingredientele utilizate: a se vedea legenda din partea superioară a etichetei sau de deasupra etichetei, Conținut de fructe 25%.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 137 kj 32 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 7,8 g |
| din care zaharuri | 7,8 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.