Descriere
Ingrediente:
Făină de porumb, ulei vegetal (canola și palmier), condiment [zaharuri (maltodextrină din porumb, zahăr, dextroză), sare, clorură de potasiu, proteină din soia hidrolizată, acid acetic, acid citric, aromă naturală, extract de drojdie autolizată, condimente, roșu allura (E129 – colorant), galben apus de soare FCF (E110 – colorant), extract de paprika, sos de ardei cayenne, inozinat disodic (E631), guanilat disodic (E627), dioxid de siliciu (E551)], apă.
Poate conține: arahide, lapte, ouă, grâu, gluten, sulfiți, muștar.
Distribuitor: SC Tuia SRL, Sânisor nr. 5, RO25311100, www.corsomarket.ro.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 2241 kJ / 536 kcal |
| Grăsimi | 29 g |
| din care acizi grași saturați | 4 g |
| Carbohidrați | 61 g |
| din care zaharuri | 4 g |
| Proteine | 7 g |
| Sare | 1,34 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.