Descriere
Ingrediente:
Băutură energizantă cu aromă de fructul pasiunii, Ingrediente: apă, zaharoză, glucoză, regulatori de aciditate (E330, E331), dioxid de carbon, taurină, cofeină, vitamine (niacină, acid pantotenic, B6, B12), arome, coloranți (E163, E133). Poate avea efecte negative asupra activității și atenției copiilor. B6: 0,15 mg, B12: 0,16 mg, Taurină: 47 mg .
Distribuitor: Sc Tuia Srl Sanisor nr 5 RO25311100 www.corsomarket.ro
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | Energie 28 kJ / 6,7 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrati | 4,6 g |
| din care zaharuri | 0 g |
| Fibre | 0g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,086 g |
a






Recenzii
Nu există recenzii până acum.