Descriere
Ingrediente:
Sirop de glucoză (din porumb), zahăr, suc de mere concentrat, gelatină, gem de mango, sorbitol, acid citric, acid malic, caragenan, citrat de sodiu, maltodextrină, glicerol, aromă artificială, pectină, acid lactic, ceară de Carnauba, FD & C galben nr.5, dioxid de titan
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1410kJ/337kcal |
| Grăsimi | <0,5 g |
| din care acizi grași saturați | <0,1 |
| Carbohidrati | 75,4g |
| din care zaharuri | 46 g |
| Fibre | |
| Proteine | 6,9 g |
| Sare | 0,08 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.