Descriere
Ingrediente:
Fulgi de ovăz 38%, zahăr, făină de grâu, ulei de rapiță, ulei de palmier, bucăți de mere 5,8% [sirop de glucoză-fructoză, concentrat de piure de mere 0,87%, umectant (glicerol), zahăr, germeni de grâu, ulei de palmier, agent de gelificare (pectine), aromă, antioxidant (acid ascorbic)], sirop de glucoză-fructoză, făină integrală de grâu 2,5%, agenți de încărcare (carbonați de sodiu, carbonați de amoniu, difosfați), sare de masă, aromă, emulgatori (E472e, lecitină de soia). Poate conține ouă, lapte, susan
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1946kj/465kcal |
| Grăsimi | 17.5 g |
| din care acizi grași saturați | 4.4 g |
| Carbohidrați | 67.5 g |
| din care zaharuri | 28 g |
| Fibre | 5,1 g |
| Proteine | 7,3 g |
| Sare | 1,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.