Descriere
Ingrediente:
Ingrediente: Apă potabilă, Malț de orz, Hamei
Alergeni: Malț de orz
Conținut de alcool 6.5%
| Informatii Nutritionale | 100 ml |
|---|---|
| Energie | 216 kJ 52 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 3,9 g |
| din care zaharuri | 1,9 g |
| Fibre | |
| Proteine | 0,3 g |
| Sare | 0,01 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.