Descriere
Ingrediente:
Zahăr, unt de cacao, lapte praf integral, migdale, pudră de CREAM, pudră de WHEY dulce, LACTOSE, masă de cacao, grăsime de unt, 1% caramel, emulgator [lecitine (SOY)], arome. Poate conține arahide, alte nuci, gluten și ou.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 2308kj 553 kcal |
| Grăsimi | 34 g |
| din care acizi grași saturați | 19 g |
| Carbohidrați | 55 g |
| din care zaharuri | 55 g |
| Fibre | |
| Proteine | 6,2 g |
| Sare | 0,21 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.