Descriere
Ingrediente
Apă potabilă; sirop de fructoză; dioxid de carbon (E290) (min. 3 g/l/min. 0,3%); colorant (E150c-caramel amoniacal); acizi alimentari (E338-acid fosforic, E330-acid citric); arome; îndulcitor (E960glicozide steviol stearic); aromă: cafeină. Valoare nutrițională: Valoare nutritivă medie per
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 134 kj 31 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 7.8 g |
| din care zaharuri | 7.8 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,2 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.