Descriere
Ingrediente:
Apă, Zahăr, Suc de lămâie din concentrat (3,5%), Dioxid de carbon, Acid acetic: acid citric, Arome naturale, Îndulcitori: aspartam, k-acesulfam, Amidon modificat: E 1450, Conservant: sorbat de potasiu, Antioxidant: acid ascorbic, Stabilizatori: E 445, E444, Aromatizant: chinină, Conține chinină, Conține sursă de fenilalanină.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 139 kj 33 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 7,8 g |
| din care zaharuri | 7,8 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.