Descriere
Ingrediente
Apă potabilă; sirop de fructoză-glucoză; arome; dioxid de carbon (E290) (min. 3 g/l/min. 0,3%); acid alimentar (E330- acid citric); suc de fructe din concentrate (0,1%) [suc de lămâie 0,06% (din concentrat), suc de portocale 0,04% (din concentrat)]; extract de șofrănel (0,01%); îndulcitor (glicozide de steviol din stevia E960a); extract de lămâie (0,004%); stabilizator (E412- gumă de gudar); antioxidanți (E300-acid ascorbic, E307-alfa-tocoferol)
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 138 kj 33 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 8 g |
| din care zaharuri | 7.8 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,5 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.