Descriere
Ingrediente:
Sirop de glucoză; zahăr; gelatină; apă; regulator de aciditate (acid citric); aromă naturală; extract de turmeric; agent de glazurare: ceară de carnauba.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1386/326 kcal |
| Grăsimi | 0.1g |
| din care acizi grași saturați | 0,1g |
| Carbohidrați | 73g |
| din care zaharuri | 44g |
| Proteine | 6.6g |
| Sare | 0.02g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.