Descriere
Ingrediente:
Suc de mere (100%) din concentrat, Conținut de fructe 100%.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 184 kj 43 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 11 g |
| din care zaharuri | 11 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,1 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.