Descriere
Ingrediente:
Griș de porumb, grăsime vegetală (palmier), maltodextrină din porumb, sare, zahăr, acid citric (E330), carbonați de sodiu (E500), acetați de sodiu (E262), glutamat monosodic (E621), 5-ribonucleotide diodice de sodiu (E635), arome, pudră de ceapă, extract de ardei roșu (E160c), carmin (E120).
Distribuitor: SC Tuia SRL, Sânisor nr. 5, RO25311100, www.corsomarket.ro.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 2064 kJ / 492 kcal |
| Grăsimi | 27 g |
| din care acizi grași saturați | 9,9 g |
| Carbohidrați | 53 g |
| din care zaharuri | 1,7 g |
| Fibre | 8,6 g |
| Proteine | 5,6 g |
| Sare | 1,57 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.