Descriere
Ingrediente:
Apă carbogazoasă, sirop de porumb cu conținut ridicat de fructoză, arome naturale, acid citric, citrat de sodiu, colorant (caramel), conservant (benzoat de potasiu).
Distribuitor: SC Tuia SRL, Sânisor nr. 5, RO25311100, www.corsomarket.ro.
| Informatii Nutritionale | 100 ml |
|---|---|
| Valoare energetică | 176 kJ / 42 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 11,2 g |
| din care zaharuri | 11,2 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,18 g |




Recenzii
Nu există recenzii până acum.