Descriere
Ingrediente:
Apă carbogazoasă, zahăr, agent de acidifiere (acid citric – E330), concentrate colorante (hibiscus, morcov), arome naturale, conservant (sorbat de potasiu – E202), îndulcitori (acesulfam K – E950, sucraloză – E955).
Distribuitor: SC Tuia SRL, Sânisor nr. 5, RO25311100, www.corsomarket.ro.
| Informatii Nutritionale | 100 ml |
|---|---|
| Energie | 106 kJ / 25 kcal |
| Grăsimi | 0 g |
| din care acizi grași saturați | 0 g |
| Carbohidrați | 5,9 g |
| din care zaharuri | 5,9 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | 0,01 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.