Descriere
Ingrediente:
Proteine din lapte 30%, glazură de ciocolată 20% (masă de cacao, unt de cacao, umectant: maltitol, emulgator: lecitină de floarea soarelui, aromă naturală de vanilie), cremă de zmeură 12% (lapte praf integral, umectant: maltitol, emulgator: lecitină de floarea soarelui, aromă naturală de zmeură, colorant, sfeclă roșie), peptide de colagen hidrolizat (vită), ulei de floarea soarelui înalt oleic, unt de cacao, glicerină vegetală, fibre solubile (polidextroză), arome naturale, prebiotic: glicozide de steviol (stevia).
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1667 kJ 394 kcal |
| Grăsimi | 16,9 g |
| din care acizi grași saturați | 4,1 g |
| Carbohidrați | 14,8 g |
| din care zaharuri | 0,7 g |
| Fibre | 2,7 g |
| Proteine | 30 g |
| Sare | 0,2 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.