Descriere
Ingrediente:
Apă carbogazoasă, colorant (E150d), îndulcitori (aspartam, acesulfam K), acizi alimentari (acid fosforic, acid citric), arome (inclusiv cafeină, cireșe și extracte naturale din plante), conservant (sorbat de potasiu).
Distribuitor: SC Tuia SRL, Sânisor nr. 5, RO25311100, www.corsomarket.ro.
| Informatii Nutritionale | 100 ml |
|---|---|
| Energie | 3 kJ (1 kcal) |
| Grăsimi | 0 g |
| din care grăsimi saturate | 0 g |
| Glucide | 0 g |
| din care zaharuri | 0 g |
| Proteine | 0 g |
| Sare | < 0,01 g |




Recenzii
Nu există recenzii până acum.