Descriere
Ingrediente:
Zahăr, Grăsime de palmier și grăsime de palmier hidrogenată integral, Pudră de cacao degresată 5%, Masă de cacao 5%, Unt de cacao, Sirop de glucoză, Coloranți (E160a, E120, E100, E170, E160c, E132), Aromatizant, Aromatizant: E901Poate conține, de asemenea, soia, lapte, nuci, alune, semințe de susan și gluten de grâu!
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 449 kcal |
| Grăsimi | 12 g |
| din care acizi grași saturați | 9,6 g |
| Carbohidrați | 80,4 g |
| din care zaharuri | 78,4 g |
| Fibre | 0 g |
| Proteine | 1,9g |
| Sare | 0,01 g |





