Descriere
Ingrediente:
Cereale integrale 59,5% (fulgi de ovăz, făină integrală de grâu); ulei vegetal 18% (floarea-soarelui cu conținut ridicat de oleic); îndulcitor (maltitol); fibre vegetale; agenți de afânare (bicarbonat de sodiu, bicarbonat de amoniu); sare; aromă de vanilie. Poate conține urme de lapte și soia.
Alergeni: Poate conține lapte și soia.
Distribuitor: SC Tuia SRL, Sânisor nr. 5, RO25311100, www.corsomarket.ro.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1791 kJ / 430 kcal |
| Grăsimi | 20 g |
| din care acizi grași saturați | 2 g |
| Carbohidrați | 54 g |
| din care zaharuri | 1 g |
| Fibre | 14 g |
| Proteine | 7,8 g |
| Sare | 0,75 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.