Descriere
Ingrediente:
Fulgi de ovăz 34%, înveliș de cacao 17% (zahăr, grăsime vegetală complet hidrogenată (miez de palmier), pudră de cacao degresată 15%, emulgatori: lecitine, poliglicerol poliricinoleat; aromă), umplutură de zmeură 14% (zahăr, sirop de fructoză-glucoză, piure de mere, piure de zmeură 12%, agent de gelificare: pectine; acid alimentar: acid citric; concentrat de suc de coacăze negre, aromă, conservant: sorbat de potasiu), sirop de glucoză, sirop de fructoză-glucoză, grăsime vegetală (palmier), agent de îngroșare: gumă arabică, făină de ovăz, umectant: glicerină, maltodextrină, emulgator: lecitină (soia), arome, sare de masă, acid alimentar: acid citric, conservant: sorbat de potasiu.
Distribuitor: SC Tuia SRL, Sânisor nr. 5, RO25311100, www.corsomarket.ro.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 1696 kJ / 404 kcal |
| Grăsimi | 14 g |
| din care acizi grași saturați | 8,6 g |
| Carbohidrați | 59 g |
| din care zaharuri | 26 g |
| Fibre | 8,7 g |
| Proteine | 6,2 g |
| Sare | 0,14 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.