Descriere
Ingrediente:
Zahăr, grăsime de palmier, lapte praf integral, unt de cacao, pudră de WHEY dulce, 3,5% PISTACHIOS, masă de cacao, pudră de CREAM, LACTOSE, grăsime de unt, emulgator [lecitină (SOY)], aromă. Poate conține arahide, alte nuci, gluten și ou.
| Informatii Nutritionale | 100 g |
|---|---|
| Energie | 2358kj 565 kcal |
| Grăsimi | 36 g |
| din care acizi grași saturați | 20 g |
| Carbohidrați | 54 g |
| din care zaharuri | 54 g |
| Fibre | |
| Proteine | 5,9 g |
| Sare | 0,24 g |






Recenzii
Nu există recenzii până acum.